Restaurace Eibenthal

Menu restaurace Eibenthal

(pro listování klikněte na menu, případně zvolte šipky pod menu)

Banátská láska prochází žaludkem

Restaurace je součástí velkého projektu Eibenthal, který si dal za cíl vytvořit ze zapadlé a vylidněné vesnice turisticky zajímavou lokalitu. Právě spuštěním první oficiální restaurace v celém Banátu se pro vesnici otevřely nové možnosti využití turistického potenciálu. Rozvoj šetrné turistiky se po zavření antracitových dolů stává hlavní součástí obživy většiny místních krajanů. Díky této možnosti můžeme postupně zaměstnávat stále více osob, kteří možná nejsou tolik zkušení v těchto oborech, ale dávají do toho srdce a velké nasazení. Držíme jim palce. Zaslouží si to!

Z bývalé nevzhledné a rozbité budovy (dříve stará prodejna a sklad Bodega) zůstaly pouze obvodové zdi a vyrostla zde podle dobových obrázků zcela nová budova s krásným otevřeným lokálem, půdním prostorem a velkou terasou s celkovou kapacitou 230 osob. Celý prostor je koncipován tak, aby vyhověl požadavkům pro různé varianty akcí jako jsou oslavy, školní zájezdy, svatby, školení nebo velké hudební akce.

Na výběr jsou české i banátské speciality jako je zvěřina, pečené koleno, uzená žebra, guláš, sármy, těstoviny, nebo skvělé rumunské polévky, zvané čorby.. Vše pak můžete zapít několika druhy piv - Pilsner Urquell nebo Ursus či točenou limonádou od Kofoly. K internetu se připojíte bezdrátovou Wi-Fi.

V případě zájmu Vám můžeme po dohodě připravit nabídku dle Vašeho přání a chuti!

Kontaktujte nás a vychutnejte si Eibenthal s plným břichem!

Ceník ubytování, stravování a služeb