Do pruhovaných peřin!

Kde složíte hlavu po dni plném zážitků?
V posteli, nebo v kempu pod stanem?

Nabízíme ubytování v malebné vesnici Eibenthal v českém Banátu v několika typech domů. Podstatné je pro nás to, abychom vyšli vstříc všem požadavkům našich zákazníků, a právě proto si můžete vybrat z několika nabídek, které splňují různá kritéria. V uvedených cenách je již zahrnut turistický poplatek 20 Kč/osoba, který bude použit na zkvalitňování turistických služeb v celém Banátu.

Snídaně od krajanů
Návštěva u krajanů
Banátská polopenze

V Banátu do postelí!

Penzion Eibenthal

Ubytování pro turisty, kteří mají rádi své jisté a nechtějí opustit vysoký standard, na který jsou u ubytování zvyklí z ČR. Zcela nové ubytování v prvním patře našeho pivovaru, který je součástí restaurace Eibenthal. K dispozici jsou tři samostatné pokoje s vlastním sociálním zázemím. Kapacita pokojů jsou dva pokoje se dvěmi lůžky a jeden pokoj se třemi lůžky. Parkování je u pivovaru.

Cena ubytování
1500 Kč (dvě lůžka)/1960 Kč (tři lůžka)/noc se snídaní.

Do hospody U Medvěda je to 220 metrů.
Do restaurace Eibenthal je to patnáct metrů.

Ubytování v Banátu
Ubytování v Banátu

U Dědy

Hezký domeček v centru vesnice nabízí ubytování až pro 8 osob ve třech pokojích. Dva neprůchozí pokoje májí kapacitu tři osoby se třemi lůžky. Součástí domu je i společný prostor s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a stolem. Dále je pak společná koupelna se sprchovým koutek a WC. Dům je nově vymalovaný a vybaven novým nábytkem včetně postelí. Součástí zázemí je i soukromý dvůr s průjezdem a posezením, kde se můžete v teplých měsících schovat před sluníčkem a sníst si právě natrhané víno ze zahrádky. Parkování je možné před hospodou U Medvěda, nebo přímo před domem.

Cena ubytování
2400 Kč za celý dům/noc se snídaní.

Do hospody U Medvěda je to 30 metrů.
Do restaurace Eibenthal je to 250 metrů.

Ubytování Eibenthal

U Medvěda

Cestovatelské srdce potáhne starého „banátníka“ vždy k Medvědovi. Jde o malý areál (dům, stodola, dvorek a zahrada), který zahrnuje samotný dům, hospodu U Medvěda a kemp na kopci za hospodou se zázemím u hospody. U Medvěda je k dispozici velký pokoj s pěti novými postelemi (jedna je patrová), kuchyňka a kompletní sociální zázemí (sprcha, splachovací záchod). Jde o skromné, čisté ubytování pro pět osob. Parkování je přes cestu.

Cena ubytování
450 Kč osoba/noc se snídaní.

Do hospody U Medvěda je to sedm metrů.
Do restaurace Eibenthal je to 220 metrů. 

Spaní u medvěda

LaBamba

Starší dům, který se rovněž nachází v centru Eibenthalu. Výhodou tohoto ubytování je přilehlý kemp a velký dvůr, kde lze zaparkovat s čímkoliv (motorky, osobní automobily i karavany). K dispozici je pokoj se dvěma lůžky, které se dají spojit do manželské postele. Na chodbě je společná kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem a splachovacím záchodem.

Cena ubytování
250 Kč/osoba/noc se snídaní.

Do hospody U Medvěda je to 100 metrů.
Do restaurace Eibenthal je to 320 metrů.

Kemp v Eibenthalu

Do Banátu pod stan!

Kemp U Medvěda

Až vás rozpálené slunce vyžene ze stanů, čeká na vás krásný výhled z výšky na vesnici, zapasovanou v táhlém a klikatém údolí. Krásný start nového dne. Součástí kempu je sociální zázemí s venkovními sudovými sprchami a splachovací toalety. Do hospody “U Medvěda” je to jenom pár metrů z kopce (a večer do kopce)..ale ten výhled!

Cena kempovného
180 Kč/osoba/noc se snídaní nebo
90 Kč/osoba/noc bez snídaně.

Do hospody U Medvěda je to 30 metrů.
Do restaurace Eibenthal je to 250 metrů.

Kemp v Eibenthalu

Kemp LaBamba

Rozlehlý kemp u kostela je ideální pro větší skupiny osob, možnost parkování více vozidel, k dispozici jsou venkovní toalety a sudová sprcha.

Cena kempovného
180 Kč/osoba/noc se snídaní nebo
90 Kč/osoba/noc bez snídaně.

Do hospody U Medvěda je to 100 metrů.
Do restaurace Eibenthal je to 320 metrů.

Kemp v Eibenthalu

Do Banátu s karavanem!

Kemp LaBamba

Myslíme i na vaše ubytování na čtyřech a více kolech. Zajistíme vám připojení k elektřině v zázemí kempu LaBamba.

Cena parkovného
s připojením elektřiny je 240 Kč/karavan/den včetně připojení elektřiny.

Do hospody U Medvěda je to 100 metrů.
Do restaurace Eibenthal je to 320 metrů.

Stanování v Banátu

Ceník ubytování, stravování a služeb

Stravování v Banátu

Ke každému pobytu je v ceně automaticky banátská snídaně, která je podávaná v naší restauraci Eibenthal v době dle domluvy s personálem. Těšit se můžete na domácí speciality, podle potřeby rádi vyhovíme vaší chuti a také vyznavačům vegetariánství.

Obědy a večeře jsou již na Vás a Vaší chuti. Vybrat si můžete z denní i stálé nabídky, restaurace má v turistické sezoně otevřeno od 8 do 22 hodin, mimo sezónu pak od 10 do 22 hodin nebo dle domluvy. Kuchyně pak přijímá objednávky do 21.30 hodin.

RESTAURACE EIBENTHAL

Vychutnejte si ty nejlepší recepty od našich krajanů a pestrou nabídku točených piv a Kofoly!  

HOSPODA U MEDVĚDA

Kdo nebyl U Medvěda, nebyl v Banátu. Navštivte legendární hospodu v Eibenthale!