Adrenalin Banát

My to uběhli, poběžte s námi!

Banát jsme prochodili křížem krážem, nejdříve pomalu, pak rychleji, poté v poklusu a nyní v těžkém a nejkrásnějším závodu, po kterém pivo chutná tak nějak jinak a po doběhnutí se vám nechce ani jít spát, ani dělat cokoliv jiného. Prostě jenom sedíte a soustředíte se, jestli si dokážete zout body pomocí myšlenek, dopřát tělu teplou sprchu bez možnosti jakéhokoliv přesunu, či spát a zároveň pít vytoužené pivo, kvůli kterému jste běželi 80,4 kilometrů cestou necestou. Za každým kopcem je ještě jeden a po něm je nesmyslný sestup až dolů k řece, za kterou je zase ten podobný kopec nahoru. 

Tohle je jeden z nejdrsnějších závodů celého Balkánu, který se v ojedinělém prostředí malebných českých vesnic, stává zážitkovým během, kdy navštívíte v rámci svého běžeckého výkonu pět krajanských vesnic. 

V brzkých ranních hodinách vás čeká start závodu v nejzápadnější vesnici Svatá Helena, poté za tmy překonáváte první porci kilometrů do Gerníku, kde již za světla překonáte krásné vodní mlýnky a vydrápete se na občerstvací check-point v nejvýše položené vesnici Rovensko. Z této vesnice vás nemine těžký přeběh se šesti brody do Bígru, odkud pak závěrečným úsekem doběhnete za potlesku ostatních do cílového místa - eibenthalské hospody U Medvěda.

Objednávejte ZDE

FESTIVAL BANÁT

Legendární vlaková výprava banátským časoprostorem na největší kulturní akci za hranicemi České republiky

AKTIVNĚ BANÁTEM

Vydejte se za náročným dobroružství! Extrémní běžecký závod na 82km nebo do našeho lezeckého resortu ve Svinity

BANÁTEM PĚŠKY A NA KOLE

Užijte si Banát loudáním se v liduprázdné přírodě nebo ze sedla svého horského kola!

S VŮNÍ BENZÍNU

Banát se dá poznat při zachování všech pravidel i ze sedla vašeho plechového miláčka!

EXPEDICE A ZÁJEZDY

Vydejte se k nám se svojí školou, nebo partou kamarádů! Kompletní služby na které  nezapomenete:)

SLUŽBY

Neděláme věci jako obyčejné cestovní kanceláře! Dokonalá znalost terénu a náš elán poskytne ten nejlepší servis!